Menu

İnternete Özel Çekilen Türk Dizileri

Son zamanlarda en iyi türk dizileri de internet dünyasına adım attı. BluTV, PuhuTv ve Youtube gibi alanlarda yayınlanan diziler, izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. İnternete Özel Çekilen Türk Dizileri genellikle sansürsüz ve reklamsız olmasından dolayı kişilerin internet dizilerine yönelmesinde büyük bir etken. Bunun yanı sıra gençlerin de artık internette daha fazla zaman geçirmesi dizi sektörünü bu alana taşınmasında en büyük etken. İşte sizler için derlenen İnternete Özel Çekilen Türk Dizileri;

internete özel cekilen turk dizileri

Fi

Kitap uyarlaması olan Fi, bu sezon en çok takip edilen diziler arasında. Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi kitaplarından uyarlamadır. Dizi 60 dakikadan oluşuyor.  Oyuncu kadrosuna baktığımızda; Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Büşra Develi, Berrak Tüzünataç ve Osman Sonant gibi başarılı oyuncuları görmekteyiz.

Türkiye’nin en ünlü ve popüler oyuncularının yer alması, dizinin takip edilmesindeki en büyük etken. Bir psikiyatrist olan Can Manay’ın saplantılı derecede aşık olduğu Duru ile hikayesinin gerisinde hikaye kahramanlarının her birinin değişik yaşam hikayeleri oldukça ilgi çekici. Cinayet, entrika, gerilim ve muhteşem oyunculuk Fi dizisinin 50 Milyon kez izlenmesini kanıtlar nitelikte. Üstelik bu konuların hepsi göze batmadan entelektüel bir şekilde aktarılmıştır.

Görünen Adam

Kim görünmez olmak istemez ki? Hem bilimkurgu hem de komedi türünde değerlendirilebilen dizi sadece aynaya baktığında görünebilen bir adamın İstanbul’da başına gelen olayları konu ediniyor. Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı dizi de Erkan Kolçak Köstendil, Ece Dizdar, Selim Bayraktar ve Osman Sonant başrolleri paylaşıyor. Diziyi izlemek isteyenler Youtube üzerinden takip edebilir. 15 dakikadan oluşan dizi toplamda 9 bölümdür.

Şahsiyet

Tanıtımları ile ilgi çeken Şahsiyet adlı dizi, Fi dizisinden sonra internete damga vuracak gibi duruyor. Oyuncu kadrosunun da popüler olması diziye olan merakı kuvvetlendiren etkenlerden biri. Alzheimer hastası olan bir adamın hayat hikayesi seri katile dönüşmesi ile daha da ilgi çekici bir hale geliyor. Başrollerini Cansı Dere ve Haluk Bilginer’in paylaştığı Şahsiyet, Puhu TV’de izleyicileri ile buluştu. İnternete özel çekilen Türk dizileri şifresiz olarak izlenebilmektedir.